V30MLA1812NRAUTO
- 型號描述:
41.5 V 800 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1812 (4532 Metric)
MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOU
- 型號:
- V30MLA1812NRAUTO
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Maximum AC Volts
- 21 V
- Maximum DC Volts
- 30 V
- Varistor Voltage (Min)
- 37 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 41.5 V
- Varistor Voltage (Max)
- 46 V
- Current - Surge
- 800 A
- Energy
- Number of Circuits
- Capacitance @ Frequency
- 3950 pF @ 1 kHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TA)