V30MLA1210NH
- 型號描述:
39 V 280 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
VARISTOR 39V 280A 1210
- 型號:
- V30MLA1210NH
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Maximum AC Volts
- 25 V
- Maximum DC Volts
- 30 V
- Varistor Voltage (Min)
- 35 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 39 V
- Varistor Voltage (Max)
- 43 V
- Current - Surge
- 280 A
- Energy
- 1.2J
- Number of Circuits
- Capacitance @ Frequency
- 900 pF @ 1 MHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TA)