V130LA10AP
型號描述:
205 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
型號:
V130LA10AP
品牌:
Littelfuse Inc
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:72 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
Disc 14mm
Mounting Type
Through Hole
Current - Surge
4.5 kA
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C (TA)
Energy
38J
Number of Circuits
1
Varistor Voltage (Max)
225.5 V
Varistor Voltage (Min)
184.5 V
Varistor Voltage (Typ)
205 V
Maximum AC Volts
130 V
Maximum DC Volts
175 V
Capacitance @ Frequency
1000 pF @ 1 MHz