首頁 > Littelfuse代理商 > V130LA10APX1347
影像僅供參考,以產品規格為準
V130LA10APX1347
型號描述:
205 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
壓敏電阻 14MM Radial
型號:
V130LA10APX1347
品牌:
Littelfuse
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
600
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
Disc 14mm
Mounting Type
Through Hole
Current - Surge
4.5 kA
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C (TA)
Energy
38J
Number of Circuits
1
Varistor Voltage (Max)
225.5 V
Varistor Voltage (Min)
184.5 V
Varistor Voltage (Typ)
205 V
Maximum AC Volts
130 V
Maximum DC Volts
175 V
Capacitance @ Frequency
1000 pF @ 1 MHz