SMCJ22CA
- 型號描述:
35.5V Clamp 42.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
- 型號:
- SMCJ22CA
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-214AB, SMC
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 42.3A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 22V
- Supplier Device Package
- DO-214AB (SMCJ)
- Bidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 24.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 35.5V
- Power - Peak Pulse
- 1500W (1.5kW)