首頁 > Littelfuse Inc.代理商 > SMCJ18CA-HRA
影像僅供參考,以產品規格為準
SMCJ18CA-HRA
型號描述:
29.2V Clamp 51.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
型號:
SMCJ18CA-HRA
品牌:
Littelfuse Inc.
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AB, SMC
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
51.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
18V
Supplier Device Package
DO-214AB (SMCJ)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
20V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
29.2V
Power - Peak Pulse
1500W (1.5kW)