SMAJ58CA
- 型號描述:
93.6V Clamp 4.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
- 型號:
- SMAJ58CA
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-214AC, SMA
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 4.3A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 58V
- Supplier Device Package
- DO-214AC (SMA)
- Bidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 64.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 93.6V
- Power - Peak Pulse
- 400W