SMAJ200CA
型號描述:
324V Clamp 1.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 200VWM 324VC DO214AC
型號:
SMAJ200CA
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:5000 倍增量:1
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
200V
Voltage - Breakdown (Min)
224V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
324V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
1.2A
Power - Peak Pulse
400W
Power Line Protection
Yes
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C