SMA6J13A
- 型號描述:
Clamp Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 13VWM DO214AC
- 型號:
- SMA6J13A
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 13V
- Voltage - Breakdown (Min)
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- Power - Peak Pulse
- 600W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)