CG2230LS
- 型號描述:
Gas Discharge Tube 230 V 20000A (20kA) 2 Pole Surface Mount
GDT 230V 20KA 2 POLE SMD
- 型號:
- CG2230LS
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- Package / Case
- Axial Cylinder, Radial SMT Bend
- Mounting Type
- Surface Mount
- Voltage - DC Spark Over (Nom)
- 230 V
- Impulse Discharge Current (8/20µs)
- 20000A (20kA)