CG2H80120D-GP4
- 型號描述:
- 氮化鎵場效應管 GaN HEMT Bare Die 28V DC-8.0GHz 120W
- 型號:
- CG2H80120D-GP4
- 品牌:
- MACOM
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 10
- Technology
- HEMT
- Frequency
- 8GHz
- Gain
- 12dB
- Voltage - Test
- 28 V
- Current Rating (Amps)
- 28A
- Power - Output
- 120W
- Voltage - Rated
- 84 V