3.0SMCJ14CA
型號描述:
23.2V Clamp 129.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB
型號:
3.0SMCJ14CA
品牌:
Littelfuse Inc.
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AB, SMC
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)
Applications
Telecom
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
129.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
14V
Supplier Device Package
DO-214AB (SMCJ)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
23.2V
Power - Peak Pulse
3000W (3kW)