首頁 > Littelfuse代理商 > 0MIN015.MXGLO
影像僅供參考,以產品規格為準
0MIN015.MXGLO
型號描述:
15 A 32 V 32 V Fuse Automotive Requires Holder Blade, Miniature
汽車保險絲 12VDC 15A MINI SmartGlow
型號:
0MIN015.MXGLO
Current Rating (Amps)
15 A
Voltage Rating - AC
32 V
Voltage Rating - DC
32 V
Color
Blue
Size / Dimension
0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm)