首頁 > Littelfuse代理商 > 0MIN010.MXGLO
影像僅供參考,以產品規格為準
0MIN010.MXGLO
型號描述:
10 A 32 V 32 V Fuse Automotive Requires Holder Blade, Miniature
汽車保險絲 12VDC 10A MINI SmartGlow
型號:
0MIN010.MXGLO
品牌:
Littelfuse
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Requires Holder
Fuse Type
Automotive
Current Rating (Amps)
10 A
Voltage Rating - AC
32 V
Voltage Rating - DC
32 V
Response Time
Fast Blow
Package / Case
Blade, Miniature
Breaking Capacity @ Rated Voltage
Approval Agency
SAE, UL
Operating Temperature
Color
Red
Size / Dimension
0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm)