首頁 > Littelfuse Inc.代理商 > 0603SFV125F/32-2
影像僅供參考,以產品規格為準
0603SFV125F/32-2
型號描述:
1.3 A 32 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)
FUSE BOARD MOUNT 1.3A 32VDC 0603
型號:
0603SFV125F/32-2
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:12000 倍增量:1
Mounting Type
Surface Mount
Fuse Type
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Current Rating (Amps)
1.3 A
Voltage Rating - DC
32 V
Response Time
Fast Blow
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Breaking Capacity @ Rated Voltage
35A
Approval Agency
UL
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Color
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W x 0.014" H (1.60mm x 0.80mm x 0.35mm)