SMAJ30CA
型號描述:
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 SMAJ - CA 30V
型號:
SMAJ30CA
品牌:
KYOCERA AVX
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
7500
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AC, SMA
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
8.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
30V
Supplier Device Package
DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
48.4V
Power - Peak Pulse
400W