06035C821KAT2A
型號描述:
820 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
型號:
06035C821KAT2A
品牌:
KYOCERA AVX Components
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:4000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Lead Style
Features
Voltage - Rated
50V
Temperature Coefficient
X7R
Size / Dimension
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Thickness (Max)
0.035" (0.90mm)
Failure Rate
Capacitance
820 pF