06034D226MAT2A
- 型號描述:
22 μF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
- 型號:
- 06034D226MAT2A
- 品牌:
- KYOCERA AVX Components
- 交期:
- 6-9工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:269
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Lead Style
- Features
- Voltage - Rated
- 4V
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Temperature Coefficient
- X5R
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C
- Applications
- General Purpose
- Lead Spacing
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.039" (1.00mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 22 µF