06031F221K4T2A
- 型號描述:
220 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
CAP CER SMD
- 型號:
- 06031F221K4T2A
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 4000
- Capacitance
- 220 pF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 100V
- Temperature Coefficient
- X8R
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Features
- Ratings
- AEC-Q200
- Applications
- Automotive
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.035" (0.90mm)