04025A220JAT2A-62
- 型號描述:
22 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
CAP CER SMD
- 型號:
- 04025A220JAT2A-62
- 品牌:
- KYOCERA AVX
數量:
- Capacitance
- 22 pF
- Tolerance
- ±5%
- Voltage - Rated
- 50V
- Temperature Coefficient
- C0G, NP0
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.022" (0.55mm)