SPR2CT521R220J
- 型號描述:
22 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film
RESISTOR
- 型號:
- SPR2CT521R220J
- 品牌:
- KOA Speer Electronics, Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 2W
- Tolerance
- ±5%
- Features
- Flame Proof, Safety
- Package / Case
- Axial
- Temperature Coefficient
- ±350ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.165" Dia x 0.472" L (4.20mm x 12.00mm)
- Composition
- Carbon Film
- Operating Temperature
- -55°C ~ 200°C
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- Axial
- Height - Seated (Max)
- Failure Rate
- Resistance
- 22 Ohms