首頁 > KOA Speer代理商 > SPR1CT52R1002F
影像僅供參考,以產品規格為準
SPR1CT52R1002F
型號描述:
10 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film
碳膜電阻器 - 透孔 1W 10K 1%TR
型號:
SPR1CT52R1002F
品牌:
KOA Speer
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
10 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
1W
Composition
Carbon Film
Features
Flame Proof, Safety
Temperature Coefficient
±350ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 200°C
Package / Case
Axial
Supplier Device Package
Axial
Size / Dimension
0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)