RK73H3ATTE1403D
型號描述:
140 kOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES 140K OHM 0.5% 1W 2512
型號:
RK73H3ATTE1403D
品牌:
KOA Speer Electronics, Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Resistance
140 kOhms
Tolerance
±0.5%
Power (Watts)
1W
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Supplier Device Package
2512
Size / Dimension
0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)