首頁 > KOA Speer代理商 > RK73H1JTTDD1100F
影像僅供參考,以產品規格為準
RK73H1JTTDD1100F
型號描述:
110 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
厚膜電阻器 - SMD 1/10W 110 OHM 1%
型號:
RK73H1JTTDD1100F
品牌:
KOA Speer
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
10000
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
110 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.125W, 1/8W
Composition
Thick Film
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Supplier Device Package
0603
Ratings
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)