RK73H1ETTP3012F
型號描述:
30.1 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES 30.1K OHM 1% 1/10W 0402
型號:
RK73H1ETTP3012F
品牌:
KOA Speer Electronics, Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:10000 倍增量:1
Resistance
30.1 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.1W, 1/10W
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
0402 (1005 Metric)
Supplier Device Package
0402
Ratings
Size / Dimension
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max)
0.016" (0.40mm)