RK73B2HTTE222J
型號描述:
2.2 kOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES 2.2K OHM 5% 3/4W 2010
型號:
RK73B2HTTE222J
品牌:
KOA Speer Electronics, Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Resistance
2.2 kOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
0.75W, 3/4W
Composition
Thick Film
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
2010 (5025 Metric)
Supplier Device Package
2010
Ratings
Size / Dimension
0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)