ESD-R-57SR
- 型號描述:
Solid Free Hanging Ferrite Core ID 1.417" Dia (36.00mm) OD 2.244" Dia (57.00mm) Length 0.787" (20.00mm)
- 型號:
- ESD-R-57SR
- 品牌:
- KEMET
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Bulk
- Mounting Type
- Free Hanging
- Material
- MnZn
- Length
- 0.787" (20.00mm)
- Type
- Round
- Design
- Solid
- Ratings
- Impedance @ Frequency
- Inner Dimension
- 1.417" Dia (36.00mm)
- Outer Dimension
- 2.244" Dia (57.00mm)