ESD-R-12C-2
型號描述:
Solid Free Hanging Ferrite Core ID 0.287" Dia (7.30mm) OD 0.472" Dia (12.00mm) Length 0.602" (15.30mm)
型號:
ESD-R-12C-2
品牌:
KEMET Electronics
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:150 倍增量:1
Type
Round
Design
Solid
Impedance @ Frequency
Material
NIZn
Inner Dimension
0.287" Dia (7.30mm)
Outer Dimension
0.472" Dia (12.00mm)
Ratings
Mounting Type
Free Hanging
Length
0.602" (15.30mm)