VMS-R100-1.0-U
- 型號描述:
100 mOhms ±1% 4W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Foil
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.1,
- 型號:
- VMS-R100-1.0-U
- 品牌:
- Isabellenhuette USA
數量:
- Resistance
- 100 mOhms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 4W
- Composition
- Metal Foil
- Features
- Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
- Temperature Coefficient
- 20ppm/°C
- Operating Temperature
- -65°C ~ 170°C
- Package / Case
- 2512 (6332 Metric)
- Supplier Device Package
- 2512
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.250" L x 0.120" W (6.35mm x 3.05mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.022" (0.55mm)