首頁 > Inolux代理商 > IN-P32DATRG
影像僅供參考,以產品規格為準
IN-P32DATRG
型號描述:
Green, Red 522nm Green, 622nm Red LED Indication - Discrete 3.2V Green, 2.2V Red 4-PLCC
LED GREEN/RED CLEAR 4PLCC SMD
型號:
IN-P32DATRG
品牌:
Inolux
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Color
Green, Red
Configuration
Independent
Lens Color
Colorless
Lens Transparency
Clear
Millicandela Rating
1400mcd Green, 285mcd Red
Lens Style
Round with Flat Top
Lens Size
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
3.2V Green, 2.2V Red
Current - Test
20mA Green, 20mA Red
Viewing Angle
120°
Mounting Type
Surface Mount
Wavelength - Dominant
522nm Green, 622nm Red
Wavelength - Peak
530nm Green, 630nm Red
Features
Package / Case
4-PLCC
Supplier Device Package
4-PLCC
Size / Dimension
3.20mm L x 2.80mm W
Height (Max)
1.90mm