首頁 > Inolux代理商 > IN-P32TRRRGB
影像僅供參考,以產品規格為準
IN-P32TRRRGB
型號描述:
多色LED RGB LED
型號:
IN-P32TRRRGB
品牌:
Inolux
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
4-SMD, Flat Leads
Color
Red, Green, Blue (RGB)
Size / Dimension
3.25mm L x 2.80mm W
Mounting Type
Surface Mount, Bottom Entry
Millicandela Rating
600mcd Red, 2000mcd Green, 450mcd Blue
Configuration
Common Anode
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
2V Red, 3.2V Green, 3.2V Blue
Lens Color
Current - Test
20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
Viewing Angle
120°
Height (Max)
2.05mm
Wavelength - Peak
632nm Red, 520nm Green, 468nm Blue
Wavelength - Dominant
624nm Red, 525nm Green, 470nm Blue
Supplier Device Package
Lens Transparency
Clear
Lens Style
Round with Flat Top
Lens Size
2.40mm Dia