ESD5V5U5ULCE6327HTSA1
- 型號描述:
12V (Typ) Clamp 3A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount PG-SC74-6
TVS DIODE 5.5VWM 12VC PGSC746
- 型號:
- ESD5V5U5ULCE6327HTSA1
- 品牌:
- Infineon Technologies
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SC-74, SOT-457
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TJ)
- Applications
- Ethernet
- Capacitance @ Frequency
- 0.45pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 3A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 5.5V (Max)