ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1
- 型號描述:
15V Clamp 3A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount PG-TSLP-3-7
- 型號:
- ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1
- 品牌:
- Infineon Technologies
- 交期:
- 6-9工作天
- Zener
- Unidirectional Channels
- 2
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 5.3V (Max)
- Voltage - Breakdown (Min)
- 6V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 15V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 3A (8/20µs)
- Power - Peak Pulse
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- 0.4pF @ 1MHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TJ)