ESD5V3U2U03FH6327XTSA1
- 型號描述:
15V Clamp 3A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount PG-TSFP-3
- 型號:
- ESD5V3U2U03FH6327XTSA1
- 品牌:
- INFINEON
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SOT-723
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- 0.4pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 3A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 5.3V (Max)
- Supplier Device Package
- PG-TSFP-3
- Unidirectional Channels
- 2
- Voltage - Breakdown (Min)
- 6V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 15V