ICL1010003-01
- 型號描述:
Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 3 A 0.400" (10.16mm)
ICL 10 OHM 20% 3A 10.16MM
- 型號:
- ICL1010003-01
- 品牌:
- Honeywell Sensing and Productivity Solutions
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- R @ 25°C
- 10 Ohms
- Tolerance
- ±20%
- Current - Steady State Max
- 3 A
- R @ Current
- 400 mOhms
- Diameter
- 0.400" (10.16mm)
- Lead Spacing
- 0.310" (7.87mm)