CSNE151-100
型號描述:
Current Sensor 36A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Module, Single Pass Through
CURRENT SENSOR HE/CL 36A
型號:
CSNE151-100
品牌:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
For Measuring
AC/DC
Sensor Type
Hall Effect, Closed Loop
Current - Sensing
36A
Number of Channels
1
Output
Ratiometric, Current
Sensitivity
Frequency
DC ~ 150kHz
Linearity
±0.2%
Accuracy
±0.5%
Voltage - Supply
±15V
Response Time
1µs
Current - Supply (Max)
10mA
Operating Temperature
0°C ~ 70°C