PCN10C-64S-2.54DSA(52)
- 型號描述:
64 Position Din Connector Receptacle, Female Sockets Gold Through Hole
CONN DIN RCPT 64POS
- 型號:
- PCN10C-64S-2.54DSA(52)
- 品牌:
- Hirose Electric Co Ltd
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 30
- Connector Type
- Receptacle, Female Sockets
- Number of Positions
- 64
- Number of Positions Loaded
- All
- Pitch
- 0.100" (2.54mm)