首頁 > Hirose Connector代理商 > PCN10-96P-2.54DS(72)
影像僅供參考,以產品規格為準
PCN10-96P-2.54DS(72)
型號描述:
DIN 41612連接器 DIN 41612 HDR 96 POS 2.54mm Solder RA Th
型號:
PCN10-96P-2.54DS(72)
品牌:
Hirose Connector
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
24
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tray
Features
Connector Type
Header, Male Pins
Contact Finish
Gold
Mounting Type
Through Hole, Right Angle
Number of Positions
96
Pitch
0.100" (2.54mm)