首頁 > Hirose Electric Co Ltd代理商 > PCN10-48S-2.54DSA(72)
影像僅供參考,以產品規格為準
PCN10-48S-2.54DSA(72)
型號描述:
48 Position Din Connector Receptacle, Female Sockets Gold Through Hole
CONN DIN RCPT 48POS
型號:
PCN10-48S-2.54DSA(72)
品牌:
Hirose Electric Co Ltd
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Connector Type
Receptacle, Female Sockets
Number of Positions
48
Number of Positions Loaded
48
Pitch
0.100" (2.54mm)