首頁 > Hirose Electric Co Ltd代理商 > FX23-100P-0.5SV20B
影像僅供參考,以產品規格為準
FX23-100P-0.5SV20B
型號描述:
100 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
CONN HDR
型號:
FX23-100P-0.5SV20B
品牌:
Hirose Electric Co Ltd
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
72
起訂量:72 倍增量:1
Connector Type
Header, Center Strip Contacts
Number of Positions
100
Pitch
0.020" (0.50mm)
Number of Rows
2
Mounting Type
Surface Mount
Features
Board Guide
Contact Finish
Gold
Contact Finish Thickness
Mated Stacking Heights
Height Above Board
0.703" (17.85mm)