首頁 > Good-Ark代理商 > SMAJ200A
影像僅供參考,以產品規格為準
SMAJ200A
型號描述:
324V Clamp 1.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
型號:
SMAJ200A
品牌:
Good-Ark
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:397 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AC, SMA
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
1.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
200V
Supplier Device Package
DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
224V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
324V
Power - Peak Pulse
400W