OFNS-13-312-19
型號描述:
Cable Clip, Wire Saddle Natural Arrowhead, Winged 0.830" L x 0.750" H (21.08mm x 19.05mm)
CBL CLIP WIRE SADDLE ARROWHEAD
型號:
OFNS-13-312-19
品牌:
Essentra Components
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Flame Retardant
Color
Natural
Mounting Type
Arrowhead, Winged
Material
Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Length
1.060" (26.92mm)
Type
Clip, Wire Saddle
Width
0.270" (6.86mm)
Panel Hole Size
0.312" (7.92mm)
Height
1.110" (28.19mm)
Adhesive
Opening Size
0.830" L x 0.750" H (21.08mm x 19.05mm)