CC12H2.5A-TR
型號描述:
2.5 A 63 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 1206 (3216 Metric)
FUSE BOARD MOUNT 2.5A 63VDC 1206
型號:
CC12H2.5A-TR
品牌:
Eaton - Electronics Division
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Color
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W x 0.024" H (3.20mm x 1.60mm x 0.60mm)
Fuse Type
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Response Time
Slow Blow
Approval Agency
cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A
Current Rating (Amps)
2.5 A
Voltage Rating - DC
63 V