VIM60W-12
- 型號描述:
- LED 電源供應器 120/277 Vac, 90% eff., Rectangular Aluminum Case, 60 W max, Constant Voltage 12 V Vout, IP20, 3-prong plug on AC side, 5.5x2.1mm connector o