首頁 > ERP代理商 > VIM100W-24
影像僅供參考,以產品規格為準
VIM100W-24
型號描述:
LED 電源供應器 120 & 277 Vac, 90% eff., Rectangular Aluminum Case, 100 W max, Constant Voltage 24 V Vout, IP20, 3-prong plug on AC side, 5.5x2.1mm connecto