P4SMAJ78CA-AQ
- 型號描述:
126V Clamp 3.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AC
- 型號:
- P4SMAJ78CA-AQ
- 品牌:
- Diotec Semiconductor
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 78V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 86.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 126V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 3.2A
- Power - Peak Pulse
- 400W
- Operating Temperature
- -50°C ~ 150°C (TJ)