P4SMAJ7.5A
- 型號描述:
12.9V Clamp 31A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 7.5VWM 12.9V DO214AC
- 型號:
- P4SMAJ7.5A
- 品牌:
- Diotec Semiconductor
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 7.5V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 8.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 12.9V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 31A
- Power - Peak Pulse
- 400W
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -50°C ~ 150°C (TJ)