P4SMAJ22CA
型號描述:
35.5V Clamp 11.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
型號:
P4SMAJ22CA
品牌:
Diotec Semiconductor
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1500 倍增量:1
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
22V
Voltage - Breakdown (Min)
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
35.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
11.3A
Power - Peak Pulse
400W
Power Line Protection
No
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-50°C ~ 150°C (TJ)