P4SMAJ12CA
型號描述:
19.9V Clamp 20.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
型號:
P4SMAJ12CA
品牌:
Diotec Semiconductor
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AC, SMA
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-50°C ~ 150°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
20.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
12V
Supplier Device Package
DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
19.9V
Power - Peak Pulse
400W