SMCJ51CA-13-F
- 型號描述:
82.4V Clamp 18.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMC
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMC
- 型號:
- SMCJ51CA-13-F
- 品牌:
- Diodes Incorporated
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 18.2A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 51V
- Supplier Device Package
- SMC
- Bidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 56.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 82.4V
- Power - Peak Pulse
- 1500W (1.5kW)